KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12533144
nr 1253 3144
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Etsning, "Mot Mälarvarvet", 47/70. Signerad, daterad -85. Motivet: 40x50 ca
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:44:27
6/5 14:35:09
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund